Skip to main content

Kes meie oleme?

„German Products Estonia” on esmatarbekaupade müügi ja turunduse ettevõte, mis on spetsialiseerunud imikutoodetele ning valitud toitudele ja jookidele. „German Products Estonia” haldab ja juhib pikaajalist koostööd maailmas hinnatud ja populaarsete tootjatega. „German Products Estonia” pakub kvaliteetseid toodeid kogu perele!

Väärtused

Varem arvati, et maakera on lame ja toetub kolmele vaalale, kuid see väide kummutati. Omakorda firma “German Products Estonia” 3 põhiväärtust on tõestatud teoreetiliselt ja praktiliselt:
Kvaliteet
Meie tagame, et ostes meie tooteid, saate ainult kõrgeima kvaliteediga tooted, millised on valmistatud vastavalt ,,vana” Euroopa standarditele.
Meeskond
,,German Products Eesti’’ meeskonnal on need 4 omadust: kompetents, suhtumine, huvi ja vastustus.
Kliendid
Anname endast parima, et saavutada tipptaset suhtlemisel klientidega. Tõeline partnerlus põhineb pideval tulemuslikkuse arendamisel, vastastikusel kasulikusel ja usaldusel.

Kvaliteet

Esindades 10 kaubamärki oleme üks suurimatest hulgimüüjatest Baltikumis (German Products Baltics). Lai tootevalik kinnitab meie professionaalset lähenemist, pikaajalist kogemust äris ja kaubanduses. Meie tagame, et ostes meie tooteid, saate ainult kõrgeima kvaliteediga tooted, millised on valmistatud vastavalt ,,vana” Euroopa standarditele.
Toidud imikutele ja lastele
  • Friso piimasegud imikutele
Lastetarbed ja kosmeetika
  • Bübchen nahahoolitsusevahendid
  • NUK tooted imikutele ja emadele
  • PlayMais õppemängud
Tooted kõikidele
  • Yogi Tea
  • Dallmayr kohv
  • Oljarna Fram kõrvitsa seemneõli
  • Drago meresool

Meeskond

,,German Products Eesti’’ meeskonnal on need 4 omadust: kompetents, suhtumine, huvi ja vastustus. On olemas ütlus: ,,Kolm asja – head asjad, neljas tuleb südamest’’. See käib ka meie inimeste kohta – nad töötavad kõigest südamest.
Pädevus
Kompetents
Pädevus ja rahvusvaheline kogemus kaubanduses.
Lojaalsus
Suhtumine
Lojaalsus firmale, edendavatele kaubamärkidele ja toodetele.
Operatiivne tegutsemine
Huvi
Operatiivne tegutsemine kooskõlas turu trendidega.
Vastustus kvaliteedi eest
Vastutus
Vastustus kvaliteedi eest alates riiulitel olevatest kaupadest kaubanduses kuni nende ümbertöötlemiseni.

Kliendid

Anname endast parima, et saavutada tipptaset suhtlemisel klientidega. Tõeline partnerlus põhineb pideval tulemuslikkuse arendamisel, vastastikusel kasulikusel ja usaldusel. ,,German Products Eesti’’ meeskonnd kuulab kliente ja keskendub nende vajadustele kuna kliendide edu on samuti ka meie edu.
Soovin olla kursis kampaaniate ja uute toodetega
Punane 16 – 312
13619 Tallinn
© German Products Estonia OÜ.
Kõik õigused kaitstud.
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.